HALI YIKAMA

Ankara halı yıkama sektörünün bilinen ve güvenilen isimlerinden biri olan Ay Halı, profesyonel hizmetleriyle müşteri memnuniyetini her seferinde üst seviyede tutar.

KOLTUK YIKAMA

Ankara Keçiören ve Mamak ilçelerinde halı yıkama hizmeti veren firmamız, koltuklarınız kirlendiğinde güvenilir, kaliteli, gerçek temizlik hizmeti sunuyor.

PERDE YIKAMA

Perde yıkamada profesyonel yıkama hizmetlerini cazip seçeneklerle sunuyoruz. Ankara’da  güvenilir halı – perde yıkama firması arıyorsanız en uygun fiyat seçenekleriyle bizi arayabilirsiniz.

STOR YIKAMA

Ay Halı Yıkama, en uygun stor perde yıkama hizmetleriyle Ankara’nın birçok ilçede sizlerle. Profesyonel yıkama – temizlik işlemi için lütfen bizimle iletişime geçin, ışıldayan temizlikle tanışın. 

YORGAN YIKAMA

Ankara’nın birçok ilçesinde yorgan yıkama hizmeti veren firmamız, fiyatlarla ilgili uygun bir politikayı benimsiyor. Yorgan yıkamada profesyonelliği cazip seçeneklerle sunuyor.

OVERLOK

Halı kenarı overlok hizmetini en uygun fiyatla Ankara’da hizmetinize sunuyoruz. Halıların metrekaresine göre uygun overlok fiyatı veren firmamız, Keçiören ve Mamak başta olmak üzere bir çok ilçede.