HALI YIKAMA

Ankara halı yıkama sektörünün bilinen ve güvenilen isimlerinden biri olan Ay Halı, profesyonel hizmetleriyle müşteri memnuniyetini her seferinde üst seviyede tutar.

Daha Fazla

KOLTUK YIKAMA

Ankara Keçiören ve Mamak ilçelerinde halı yıkama hizmeti veren firmamız, koltuklarınız kirlendiğinde güvenilir, kaliteli, gerçek temizlik hizmeti sunuyor.

DAHA FAZLA

PERDE YIKAMA

Perde yıkamada profesyonel yıkama hizmetlerini cazip seçeneklerle sunuyoruz. Ankara’da  güvenilir halı – perde yıkama firması arıyorsanız en uygun fiyat seçenekleriyle bizi arayabilirsiniz.

DAHA FAZLA

STOR YIKAMA

Ay Halı Yıkama, en uygun stor perde yıkama hizmetleriyle Ankara’nın birçok ilçede sizlerle. Profesyonel yıkama – temizlik işlemi için lütfen bizimle iletişime geçin, ışıldayan temizlikle tanışın. 

DAHA FAZLA

YORGAN YIKAMA

Ankara’nın birçok ilçesinde yorgan yıkama hizmeti veren firmamız, fiyatlarla ilgili uygun bir politikayı benimsiyor. Yorgan yıkamada profesyonelliği cazip seçeneklerle sunuyor.

DAHA FAZLA

OVERLOK

Halı kenarı overlok hizmetini en uygun fiyatla Ankara’da hizmetinize sunuyoruz. Halıların metrekaresine göre uygun overlok fiyatı veren firmamız, Keçiören ve Mamak başta olmak üzere bir çok ilçede.

DAHA FAZLA