Ay Halı Yıkama

AY HALI YIKAMA

Yorgan Yıkama

Kış boyunca yumuşak ve sıcacık etkisiyle ısınmamızı sağlayan, gece uyku kalitemizi olumlu yönde etkileyen yorganlar, rutin bir temizliğe ihtiyaç duyuyor. Yorgan temizliği genellikle yorgan yıkama şeklinde gerçekleştiriliyor. Yıl içerisinde günlük temizlikte yorganları havalandırmak basit bir bakım sağlıyor, yıkama ise derinlemesine bir temizlik. Yorganlar doğrudan vücutla temas ediyor; yorgandaki toz ve kir vücutla ve solunum yollarıyla temas ederek alerjik reaksiyonlara sebep olabiliyor. Bilhassa astım ve çeşitli alerjilere sahip olanlar için yorganın hijyenik olması ekstra önem taşıyor. İç ferahlatan bir yorgan temizliği ancak yıkamadan geçiyor. Yorgan yıkama hizmetleri sayesinde en ağır, büyük yorganlar dahi çok yönlü bir yıkamayla temizlenebiliyor. Elbette böyle bir temizliği alanında uzman ekibe ve ekipmanlara sahip bir yorgan – halı yıkama tesisinde gerçekleştirmek gerekiyor.

Yorganlar Nasıl Yıkanır? Yıkama Yorgana Zarar Verir mi?

Elyaf, pamuk, yün, karışık yün yorgan, ipli yorgan, örme yorgan, kadife yorgan, pike, battaniye yıkamada özel makineler kullanılıyor. Yorgan yıkama makinesi her firmada bulabileceğiniz bir ekipman değil. Yorganlar, özel olarak tasarlanmış ağırlık kapasitesi yüksek, geniş iç hacimli, yüksek yıkama gücüne sahip temizleme makinelerinde yıkanıyor. Peki, süreç nasıl işliyor? Ay Halı Yıkama fabrikamızın temizlik süreci şöyle ilerliyor;

Firmamızın deneyimli ekibi, sizden gelen talep üzerine yorganlarınızı ve battaniyelerinizi teslim alır.

Yorganları teslim alırken özel bir leke ya da bilinmesi gereken bir detay varsa not edilir.

Yorgan yıkama öncesinde tüm yorganlar silkelenir, tozundan arındırılır.

Yıkama öncesinde mutlaka yorganın türü, kumaşı, iç dolgusu incelenir, yıkama programı belirlenir.

Yorganların üzerinde ekstra bir leke varsa bu lekenin giderilmesi için ön müdahalede bulunulur.

Yıkama için makineye yerleştirilen yorgan, battaniye, pike gibi ürünler, gerekli sürede yıkanır.

Yıkanan battaniye ve yorganlar titiz bir kurutma aşamasından geçirilir. Kurutma doğal koşullarda ya da makinelerde yapılır. Kurutmada yorganın tamamen kurumasına, nemli kalmamasına dikkat edilir.

Tamamen kuruyan yorganlar özenle katlanır, paketlenir ve teslimata hazır hale getirilir.

Yorgan yıkama hizmetinde sevindirici detaylardan biri yorganların kırışmadan, yapısında tahribata uğramadan temizlenebiliyor olması. Yorganlarınızı Ay Halı Yıkama fabrikamıza güvenle gönderebilir, tertemiz teslim alabilirsiniz. Yıkamadan kurutmaya her aşamada memnun kalacağınız bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yorgan Yıkama Fiyatları

Ankara’nın Keçiören ve Mamak ilçelerinde yorgan yıkama hizmeti veren firmamız, fiyatlarla ilgili uygun bir politikayı benimsiyor. Halı, battaniye, perde, koltuk ve yorgan yıkamada profesyonel yıkama hizmetlerini cazip seçeneklerle sunuyoruz. Fiyatlar yorganın türüne, ağırlığına göre belirleniyor. Mamak ve Keçiören ilçelerinde güvenilir halı – yorgan yıkama firması arıyorsanız en uygun fiyat seçenekleriyle bizi arayabilirsiniz.